Veste mare pentru Cove! Va deveni tătic, a doua oară

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Gabriel Coveşeanu şi soţia lui, la cununia civilă (Foto: Roberto Sălceanu)
Gabriel Coveşeanu şi soţia lui, la cununia civilă (Foto: Roberto Sălceanu)

Gabriel Coveşanu de la Kanal D este în culmea fericirii după ce a aflat că soţia lui, Florentina, este însărcinată şi va deveni tătic pentru a doua oară.

Cove, cum este cunoscut în showbiz, va fi tată astfel pentru a doua oară, el mai având un copil din prima sa căsnicie cu Maria Movileanu.

"Nu ştie multă lume şi nici nu vrea să se afle prin presă că Florentina e însărcinată. Ar vrea să facă anunţul pentru Kanal D, dar mai aşteaptă. Şi la controalele medicale, când se duce cu Florentina, este foarte discret şi atent să nu fie văzut. Sarcina nu are mai mult de două luni, din ce ştiu", a povestit, pentru www.ziarulring.ro un apropiat al celor doi.

Vestea că va deveni tătic a venit la scurt timp după ce Cove şi proaspăta lui soţie, Florentina, s-au întors dint luna de miere petrecută în Bali.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Sfinxul jpeg
ploaie jpg
image png
mormant homer IOS jpg
image png
image png
maşini rechemate în service din cauza unor probleme Foto Honda jpg
film putin jpg
image
image