Mama Andreei Tonciu bagă bani la greu în fiica ei: «I-am cumpărat vreo trei maşini»

Ultima actualizare:

    Maria Tonciu, mama  Andreei, se ocupă  personal de florăria  din zona Unirii
Maria Tonciu, mama Andreei, se ocupă personal de florăria din zona Unirii

Maria, mama Andreei Tonciu, ţine la fiica ei ca la ochii din cap. Şi cum aceasta nu are un job stabil, o ajută cu bani lunar. Însă acum femeia e mai liniştită: Nicolae Mitea şi-a găsit serviciu şi o mai scapă de cheltuieli.

Mama Andreei Tonciu gestionează două florării şi o firmă de pompe funebre. Aşa că bani sunt suficienţi, cât să-i dea şi fetei.

"Andreea nu e genul de femeie care să profite de banii bărbaţilor. Dacă era aşa, până acum avea şi casă, şi maşină. Ea e la mâna mea! Suntem fericite că a luat permisul, ea e tare mândră.... Era şi timpul, până acum i-am cumpărat vreo trei maşini, ultima e cea pe care o conduce, un Audi A5. În lunile în care nu are nicio prezentare, nu are nimic, noi o ajutăm cu bani. În ultima lună am cheltuit cu ea 2.000 de euro, dar, în general, nu mă duce aşa mult. Nu cheltuie bani aşa aiurea. Acum are şi Mitea serviciu şi nu îi mai dau mulţi bani", a declarat Maria Tonciu pentru ziarul Ring.

Nicolae Mitea şi-a reluat în urmă cu câteva luni cariera de fotbalist la Concordia Chiajna, dar până acum n-a apucat să joace prea mult la prima echipă. Între timp, el şi Andreea se gândesc la căsătorie şi au primit promisiunea din partea mamei brunetei că ea la va organiza şi nunta.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
fentanil jpg
image png
furt magazin brasov jpg
image png
c1 3269821 260612075022 1200 jpg
route 46 hitler jpg
rosii tomate istock jpg
turnul putna cehia jpg
image
image