Paula Seling s-a făcut rea la «Dansez»

Ultima actualizare:

Numai că, se pare, cântăreaţa a ajuns să se plângă de munca asiduă, iar "răutăţile" au început să îi iasă pe gură.

În spatele camerelor de luat vederi, Paula îşi cam blesteamă zilele pe la repetiţii, fiind - după cum ne-a povestit cineva din echipa emisiunii - aproape în pragul furiei din cauza "condiţiilor de lucru", a "efortului imens", a "apei care lipseşte".

Ce mai, s-a făcut rea Paula noastră. Cei din echipă o iartă însă, şi-i spun: "Aşa-i în armată, dragă!".

Aceste text este un pamflet si trebuie tratat corespunzător!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
legume shutterstock1 jpeg
pat dormitor depositphotos1 jpeg
Inainte de casatorie jpg
crini jpg
image
image