Paula şi Doiniţa, săptămână de coşmar înaintea duelului de azi

Paula şi Doiniţa, săptămână de coşmar înaintea duelului de azi

Ultima actualizare:

„Săptămâna de antrenament pentru duel e grea, în primul rând pentru că se fac trei dansuri, dar şi pentru că stres-ul este foarte mare. Eu şi Tudor ne mobilizăm, spunând că durerea înfrângerii e foarte amară", a declarat Paula Seling pentru Click!

Şi Doiniţa cu Claudiu sunt la fel de speriaţi de duelul de la „Dansez pentru tine" şi au petrecut câte zece ore pe zi la antrenament. „Dacă aş putea, aş repeta şi noaptea şi sincer, dansez cât mă ţin puterile. Acum ne mobilizează gândul că trebuie să arătăm ceea ce putem şi că tot ce s-a întâmplat la salsa nu e maximul ce putem noi să arătăm", ne-a spus Doiniţa.

În ediţia de azi, care va începe la Pro TV la 20.30, vor mai dansa pentru un caz umanitar Cristian Greţcu şi Paula Chirilă, de la „Land of Jokes".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
fructe legume spalat istock jpg
sobolani shutterstock 295110965 jpg
 Marele Bazar din Istanbul FOTO Shutterstock
image png
image png
ceai de merisoare pexels jpg
Analize sanatate jpg
parcare bucuresti jpg
image
image