Pepe: «O dau şi pe Marioara în judecată» / Marioara: «O s-o ajut pe Oana să-l distrugă pe Pepe»

Pepe: «O dau şi pe Marioara în judecată» / Marioara: «O s-o ajut pe Oana să-l distrugă pe Pepe»

Ultima actualizare:

Pe de altă parte, Pepe susţine că o va da în judecată şi pe Marioara Zăvoranu dacă aceasta va continua să-i prejudicieze imaginea.

"Dacă Marioara  continuă cu aceste acuzaţii o dau în judecată, iar banii o să îi donez. Am cerut să modific data de divorţ, am o echipă de avocaţi foarte bună.

Eu sunt împăcat cu mine. Oana în schimb nu. Ea nu se împacă cu ea. Se ceartă singură. Eu am iubit-o foarte mult a fost soţia mea 7 ani. Am hotărât să divorţez după ce am prins-o cu Tudor în maşină.  Eu am încercat să am o discuţie cu ea, dar poţi să discuţi cu Oana?

Marioara Zăvoranu a comentat declaraţia lui Pepe şi a precizat că are probe împotriva lui, care pot să-l distrugă.

"Pepe şi-a arătat acum adevărata faţă. Eu o rog pe Oana să-şi păstreze problemele în instanţă, să nu facă cum a făcut cu mine.

Sunt dispusă să o ajut pe Oana să-l distrugă, am probe. În urmă cu câţiva ani, am primit la firmă vreo 2 telefoane de la o firmă de detectivi. Eu nu vorbeam cu Oana atunci. Acei oameni mi-au spus că au foarte multe probe împotriva lui Pepe. Nu puteam vorbi la telefon şi urma să stabilim o discuţie, dar nu m-am dus. Am crezut cp e o înscenare de-a lui.

Chiar îmi reproşez că nu m-am dus! Poate că acum aş fi avut mai multe probe decât cele pe care le am acum. Am martori adevăraţi care să dovedească cum e Pepe cu adevărat. Nu vreau să îl acuz, eu doar o să spun ce am auzit şi ce se vorbeşte prin oraş.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
furtuna jpeg
image png
image png
carolinap ginger cat 730165 jpg
image png
Donald Trump FOTO AFP
image png
image png
image
image