Porumboiu: "A fost penalty la Deac!"

Ultima actualizare:

Porumboiu a precizat că FC Vaslui nu va putea să conteze pe trei jucători pentru partida cu Steaua din etapa viitoare. "Da, a fost penalty la Deac! În faţa evidenţei nu poţi să spui altceva. Numai că nu se impunea cartonaş roşu la Milanov, ci doar galben. În rest, sunt trist pentru că pentru meciul cu Steaua, de etapa viitaore, nu vom putea conta pe trei jucători. Wesley este suspendat din cauza cartonaşelor galbene, Sănmărtean a fost dus la spital şi se pare că are fractură de metatarsiene, iar Costly are ruptrură", a spus Porumbou la Sport.ro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image