Porumboiu, ai grijă la maşină!

Ultima actualizare:

„Dulăul" a fugit cu maşina clubului, un BMW X5, pe care o folosea şi când antrena Rapid! Un an s-a judecat Porumboiu cu Hizo pentru a-şi recupera maşina, una extrem de scumpă, de 65.000 de euro!

Supărat că a fost demis, Hizo a refuzat să restituie maşina, şi doar după ce fostul arbitru a obţinut o decizie favorabilă de la LPF şi-a reprimit BMW-ul. Revenit la Vaslui, în locul spaniolului Lopez Caro, Hizo a primit de la Porumboiu ca maşină de serviciu tot un X5, şi e curios de urmărit ce se va întâmpla când omul de afaceri va decide să renunţe la serviciile „Dulăului".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
canicula, foto shutterstock jpg
Metrorex sindicat concurs club feroviar jpg
meryl streep  getty jpg
foto 1 telefon la volan jpg
image png
image png
litoral romania   foto ovidiu oprea jpeg
masina prabusita transfagarasan webp
image
image