Poţi ghici care sunt cele 21 de cuvinte preferate de Andreea Esca? Iată-le aici!

Ultima actualizare:

    Andreea Esca
Andreea Esca

Andreea Esca a rămas plăcut impresionată de cartea lui Tudor Chirilă, "Exerciții de echilibru", aşa că şi-a exprimat gândurile cu privire la provocarea pe care a primit-o din partea acestuia.

Aşa că prezentatoarea Ştirilor Pro Tv s-a deschis în faţa fanilor şi a răspuns cu sinceritate la întrebarea "Care sunt cele 21 de cuvinte ale tale?”

"M-a prins predarea revistei citind cartea lui Tudor Chirilă, "Exerciții de echilibru". Îmi place tare. Și mai mult decât atât, mi se pare foarte interesantă provocarea lui de a face lista celor 21 de cuvinte. Cele mai importante 21 de cuvinte. „Care sunt cele 21 de cuvinte ale tale?”, mă întreabă Tudor chiar de la începutul lecturii și sfârșitul anului.

Uite, la asta nu mă gândisem, măi Tudor. Dar am să încerc. Mai ales că pot fi substantive, verbe, adjective… zici tu. A iubi, prieteni, televiziune, roșu, căldură, pasiune, emoție, putere, copil, mamă, plajă, apă, muzică, dans, lume, curaj, libertate, pereche, talent, noroc, atingere" a spus Andreea Esca, potrivit www.one.ro.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
podul prieteniei foto facebook itpf giurgiu jpg
banner Mihai Nae
alarma pixabay jpg
Interviu angajare job shutterstock 161909402 jpg
baby 6823431 1280 jpg
De ce ar trebui să te intereseze de unde vine carnea de pui pe care o mănânci JPG
image png
invitati nunta  foto   Shutterstock jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net