Prigoană: «Dacă mai mârâie mult, scot chitanţele cu cadourile pe care le-am luat familiei Toma!»

Ultima actualizare:

"Dacă mai mârâie mult, scot chitanţele cu cadourile pe care le-am luat familie Toma. Am făcut multe cadouri familiei Adrianei. Eu am plătit excursiile şi hotelurile de cinci şi de şase stele. Am fost în toată Europa şi America cu ea. Nu mai ştiu dacă am mers cu ea la Milano... şi ăsta e motiv de divorţ? Am plimbat-o peste tot. În America, la Chicago, am stat la hotelul Drake, de şase stele, unde stau numai preşedinţi...", a povestit omul de afaceri.

"Am stat tot timpul acasă, în pivniţă, doar soţia mea nu minte...", a glumit Silviu Prigoană.

"Copiii n-au nicio vină că au doi părinţi cretini...", a mai comentat omul de afaceri.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
image
image