Raluka: «Nu-s de acord cu răutăţile dintre artişti. Nu e nevoie să călcăm pe cadavre» - VIDEO

Ultima actualizare:

    Raluka (foto: facebook)
Raluka (foto: facebook)

Alexandra Raluca Nistor, sub numele de scenă Raluka, a avut de-a lungul vieţii numeroase momente bune sau grele pe care le-a depăşit în timp.

"Deşi am câţiva prieteni în showbiz, nu sunt de acord cu răutăţile care au loc intre artisti. Consider ca e loc pentru toata lumea, astfel incat nu e nevoie sa calcam pe cadavre. Si, oricum, degeaba te zbati si arunci cu noroi in altii. In cele din urma, publicul decide", a declarat Raluka intr-un interviu pentru site-ul www.devoratormonden.ro

Cât despre cariera sa, artista este foarte ambiţioasă, însă această ambiţie nu se aplică şi în momentul în care se pune problema luării permisului auto sau unei cure de slăbire.

"Este adevărat că la programul pe care îl am este destul de greu să mă mobilizez şi pentru altceva în afară de carieră. În plus, îmi place să acord timp şi relaţiei pe care o am cu iubitul meu, câinilor mei...".



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
stres barbat angajat burnout  Foto BestJobs jpg
Elena Farago
SEP CCR ILUSTRATIE 23 INQUAM Photos Octav Ganea jpg
Cele trei zile din calendar cu încărcătură negativă, foto Shutterstock jpg
Telecabina  Foto Info Poiana Brasov jpg
viscol jpg
Revelion 2 jpg
preturi webp
image
actualitate.net
image
actualitate.net