Reacţia lui Marcel Toader după ce Click! a dezvăluit că soţia Gabi Cristea a fost la mormântul mamei

Ultima actualizare:

Am fost la mama la cimitir. Nu o să vă spun de câte ori am făcut-o sau de câte ori am să mai merg. Nu vreau să vorbesc mai mult despre lucruile acestea, pentru că ţin de intimitatea mea şi nu cred că trebuie să facă subiectul unei discuţii publice", a mărturisit, pentru Click!, Gabriela Cristea.

Totuşi, încă soţul ei Marcel Toader nu crede în spusele vedetei TV.

"Nu e adevărat. Eu nu cred că s-a dus. Mie nu mi-a spus niciodată. Eu i-aş fi făcut rost şi de nişte bodyguarzi dacă ar fi vrut să meargă la cimitir", a spus Marcel Toader la Acces direct.

Una dintre cele mai bune prietene ale lui Gabi Cristea, Paula Crăciunescu, invitată şi ea în emisiunea Simonei Gherghe a susţinut-o însă pe brunetă.

"Gabi a fost la mormânt. Puteţi să întrebaţi şi alte prietene ale ei că a fost la cimitir", a spua Paula.

Citiţi şi: EXCLUSIV Cristea: «Am fost la mama la cimitir»



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
cadouri craciun jpg
image png
citate celebre despre bucurie si fericire 1024x576 jpg
image png
puls mana jpg
image png
image png
bride 1837148 1280 (1) jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net