Rică Răducanu: "Unde dracu' să ne mai calificăm?"

Ultima actualizare:

"De ce să fim supăraţi? A fost un meci frumos. Trebuie să şi piardă unii. Noi am mai câştigat altă dată, acum stăm la coadă. Cât s-a putut, s-a jucat destul de bine. Nu ai ce să faci, cum să joci cu aia (n.r. francezii). Cum ai ieşit la joc, te-au «curentat». Ăştia au făcut cum a facut Rapid cu Brăneştiul. Au dat ăia un gol şi au ieşit la joc, au văzut că se poate, dar au mai luat. Am avut neşansă. Nu am jucat rău, asta e valoarea. Unde dracu' să ne mai calificăm? Nu vă mai grabiţi aşa, că se încurcă toţi, aţi văzut. Ziceam de Albania că e echipă uşoară, dar uite ce au făcut. Nu mai e fotbalul aşa uşor, să zici ca unii bat sută la sută", a declarat Rică Răducanu la Sport Total FM.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bancomat pexels jpg
Design fără titlu (5) png
jc gellidon 1g3qVp7ynX4 unsplash jpg
Snagov   Lac   Rezervația + Aria Naturală Protejată + Delta Snagovului 1 jpg
licitatie masini de lux anabi jpg
image png
image png
image png
image
image