Roxana Ciuhulescu: «Regret foarte tare că m-am tatuat»

Ultima actualizare:

«M-am tatuat prima oară la 15 ani. Eram mică şi fără minte. Regret foarte tare decizia, pentru că am luat-o într-o secundă. Tatuajul nu l-am făcut unde trebuie, este foarte neclar, a fost prost făcut de la început.

Este ditamai fleaşca pe braţ, pentru o femeie este absolut dizgraţios şi când port rochie îmi este ruşine

Vedeta recunoaşte că a încercat diverse metode prin care să-l acopere şi chiar s-a gândit să-l scoată, dar a ajuns la concluzia: «decât să rămân cu o cicatrice, mai bine rămân cu el».



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
scientist conducting audit company jpg
homer ding strawberry bushes 2241401 jpg
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
cocaina gasita in ghiozdan jpg
image png
image
image