S-a aruncat de la mansardă după ce a rămas fără serviciu

Ultima actualizare:

După ce a consumat alcool, tânărul s-a urcat le etajul casei din localitatea Voineşti şi s-a aruncat, informează Adevărul.

„Pentru că a căzut în picioare, are fracturi la membrele inferioare şi probleme la coloană. Îl vom trimite şi la Spitalul de Neurichirurgie pentru o serie de investigaţii", a declarat Tudor Ciuhodaru, medic coordonator UPU a Spitalului de Urgenţe Iaşi.

El a precizat că soţia tânărului este însărcinată şi acasă are doi copii mici, de trei, respectiv şapte ani. Costel C. era singurul membru al familiei care avea un salariu până să fie concediat.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image png
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image
image