S-au îmbulzit la cozonaci de la «Click! Poftă bună!»

Ultima actualizare:

Dis-de-dimineaţă, zilnic, sute de bucureşteni au primit, gratuit, cozonaci de post şi reviste. „E o iniţiativă minunată, mai ales pe vreumurile astea grele.

Îmi prinde foarte bine cozonacul, e şi de post", ne-a spus o pensionară pe care echipa "Click! Poftă bună" a întâlnit-o în piaţa Norilor.

În fiecare zi, "cadourile" s-au epuizat în doar câteva minute! Urmăreşte revista "Click! Poftă bună" ca să afli ce alte surprize ţi se mai pregătesc.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
index webp
image
image