S-au speriat hoţii! «FBI-ul» i-a adus telefonul Biancăi Drăguşanu - FOTO

Ultima actualizare:

    Bianca Drăguşanu este atacată de un personaj cu apetit pentru scandal.
Bianca Drăguşanu este atacată de un personaj cu apetit pentru scandal.

În urmă cu două zile, Biancăi Drăguşanu i-a fost furat telefonul mobil. Vedeta a făcut plângere la poliţie, însă nu a aşteptat mult până să-i fie adus înapoi bunul.

Cu nervii la pământ, ieri dimineaţă, Bianca Drăguşanu a lansat o ameninţare pentru cel care a îndrăznit să-i fure mobilul. Roşcata a declarat pentru Click! că va acţiona în instanţă dacă cineva îndrăzneşte să facă publice informaţiile din telefon.

Duminică, Biancăi i-a fost furat telefonul într-un supermarket şi a pus la bătaie 500 de euro în speranţa că-şi va recupera bunul furat. Fapt ce s-a şi întâmplat!

Aseară, iubita lui Cristea spune şi-a recuperat telefonul cu ajutorul autorităţilor, însă a ţinut să facă o mică glumă pe contul de Facebook, ea spunând că a fost ajutată de cei de la F.B.I.

"Mi-am recuperat telefonul, mulţumesc echipajului "FBI". Flagrant ca în filme!!! A fost incredibil!!!", a scris Bianca pe pagina de Facebook.

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
micel santorini 1993180 jpg
image png
pisica getty1 jpeg
living room1 getty jpeg
rosii getty1 jpeg
click ro   Crema SPF 50 față Scutul tău zilnic de protecție și SPF jpg
tumisu heart attack 7479253 (1) jpg
ceai beneficii jpg
image
image