Sergiu Nicolaescu: «Sunt împlinit profesional, dar sunt nemulţumit că nu am copii»

Ultima actualizare:

Regizorul a recunoscut că a primit ca artist tot ce s-a putut de la viaţă. El a mărturisit că şi sufleteşte este mulţumit alături de soţia lui, dar totuşi a precizat că regretă că nu a devenit tată.

"Sunt un om împlinit din punct de vedere profesional, sunt nemulţumit că nu am copii. Poate că acum, la vârsta mea, aveam strănepoţi. Am 82 de ani. Am evitat să adopt", a spus Sergiu Nicolaescu la Kanal D.

Omul de film a vorbit şi despre soţia lui, mult mai tânără.

"În ciuda diferenţei de vârstă, ne înţelegem foarte bine. Eu sunt un tip romantic, dar nu am o structură romantică", a declarat acesta.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politie olanda 20473000 jpg
centura adobestock jpg
Design fără titlu (6) png
hartie igienica jpg
copac plantat gradina curte pom istock jpg
luna roz istock jpg
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
Tineri care se muta intr-un apartament in chirie FOTO Shutterstock
image
image