Şi-a ucis fiica gravidă cu el, în timp ce-i făcea avort

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Tânăra, în vârsta de 19 ani, a fost violată timp de cinci ani de tatăl său, totul având loc cu acceptul mamei. Pentru că a rămas însărcinată, bărbatul s-a temut de repercusiuni şi a încercat să-i facă singur avort fiicei sale, fără să se priceapă.

Acesta a luat un cutter de covoare, i-a tăiat stomacul şi uterul fetei, a luat fetusul în vârstă de cinci luni şi l-a aruncat la gunoi. Apoi şi-a cusut fiica cu aţă, însă aceasta a murit din cauza hemoragiei severe.

"Suspectul în vârstă de 46 de ani şi-a mărturisit faptele. Acesta a declarat că a întreţinut relaţii sexuale cu fiica sa încă de pe vremea când aceasta avea doar 14 ani, iar soţia lui ştia acest lucru", a precizat purtătorul de cuvânt al poliţiei locale.

Pentru faptele lui, iordanianul riscă să fie condamnat la moarte.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Air Fryer, Shutterstock jpg
electrocasnice care ne spioneaza jpg
Mașini in trafic în București - poluare - aglomeratie FOTO Shutterstock
serbarea abecedarului captura video jpg
telefon mobil smartphone istock jpg
Scari rulante FOTO Shutterstock
Case modulare  Foto Freepik (2) jpg
cafea istock jpg
image
image