Şi-au închiriat fetiţele pedofililor pentru bani

Ultima actualizare:

Prima fetiţă a fost adoptată pe când avea doar 5 ani. Doi ani mai târziu, tatăl său a început să o molesteze, chiar şi atunci când soţia era de faţă. După cea de-a doua adopţie, cu acceptul femeii, bărbatul şi-a închiriat ambele fete unei perechi de pedofili, în schimbul unei sume de bani şi a unei maşini.

Abuzurile, care aveau loc după ce micuţele terminau şcoala, au durat şase ani şi au fost date în vileag autorităţilor de către profesoara uneia dintre ele, în urma unei mărturisiri a acesteia.

Unul dintre agresorii sexuali a primit nouă ani de închisoare, în timp ce al doilea a fost întemniţat pe viaţă. Sentinţa celor doi părinţi nu a fost încă hotărâtă.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Narvik Arctic Train Winter Katterat Northern Lights Norwegian Travel Michael Ulriksen 2025 GF1A6860 kopi58 copy jpg
Cate banane ar trebui sa mananci zilnic  Sursa foto shutterstock 153644090 jpg
Mihaela Bilic, foto Facebook jpg
image png
visco profimedia images jpg
fructe pexels jpg
ger romania jpg
image png
image
actualitate.net
image
actualitate.net