Şi poliţiştii o comit. Au făcut accident cu maşina de serviciu

Ultima actualizare:

Poliţiştii, care se aflau în timpul serviciului, staţionau pe partea dreaptă a carosabilului.

La un moment dat, au întors pe trecerea de pietoni, însă nu au semnalizat intenţia. În urma manevrei neregulamentare, maşina Poliţiei a fost lovită în partea stângă de un autoturism Audi şi proiectată într-un stâlp situat pe cealaltă parte a şoselei.

În urma impactului, ambii agenţi au suferit răni la nivelul membrelor şi au fost transportaţi la Spitalul „Bagdasar Arseni". Nici unul dintre ei nu purta centură de siguranţă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
Wiz Khalifa jfif
image
image