Simona Pătruleasa şi-a luat mama pe post de bonă!

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Simona Pătruleasa nu a vrut în ruptul capului să ia o bonă pentru fetiţa ei, Ingrid Maria,care a venit pe lume în urmă cu doar două luni.

Vedeta Kanal D a dorit să o îngrijească ea însăşi pe micuţă, singurul ajutor pe care l-a acceptat fiind cel venit din partea mamei sale.

Simona a scos-o, zilele trecute, pe fiica ei la plimbare în parcul Herăstrău, într-un cărucior pentru fetiţe, de culoare mov.

Ştirista Kanal D a avut grijă ca micuţa să fie bine înfofolită ca să nu răcească, iar mama ei i-a fost şi ea alături cât timp a durat plimbarea.

Acum două săptămâni, Pătruleasa a revenit la pupitrul Ştirilor Kanal D, după 40 de zile de lăuzie, tânăra mămică implicându-se alături de alte vedete ale postului, precum Gabriela Cristea şi Mădălin Ionescu, în campania „Un apel pierdut, o copilărie pierdută".

Prin acest maraton tv, prezentatorii Kanal D doresc să atragă atenţia asupra problemelor cu care se confruntă tot mai mulţi copii în România şi să lupte împreună împotriva încălcării drepturilor acestora.

simeon stalpnicul png

Mai citeşte:

Simona Pătruleasa: «Sabin e un tătic model. El va sta cu fetiţa când voi fi la serviciu»

Simona Pătruleasa se întoarce la muncă

Simona Pătruleasa: «Eu şi soţul meu dormim cu cea mică, în aceeaşi cameră»



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
www.playsport.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Rodica Stănoiu a colaborat cu Securitatea
pensie, foto shutterstock jpg
pexels mikebirdy 1633602 jpg
lidl jpg
chinezoaica jpg
sarut vasc record mondial jpg
statuie rusia pixabau jpg
rodica stanoiu si partenerul ei marius FOTO Cancan
image
actualitate.net
image
actualitate.net