Sorinel Copilul de Aur, de la căruţă la maşină de fiţe!

Sorinel Copilul de Aur, de la căruţă la maşină de fiţe!

Ultima actualizare:

În copilărie nu a avut decât doi cai. "Aveam căruţă. La Frumuşani, chiar şi acum, cine are căruţă e considerat bogat", a povestit el pentru emisiunea "Drept la ţintă". Însă tot maşinile îl atrag mai mult, tocmai fiindcă nu a avut niciodată vreuna: "Îmi plac cele spaţioase. Părinţii, fraţii i-aş înghesui aici, nu s-au plimbat niciodată într-o maşină atât de luxoasă", a dezvăluit manelistul.

"Mai bine să îşi ia autobuz, că are familie numeroasă", a glumit mentorul lui, Dan Bursuc, invitat alături de Sorinel la emisiune. "Copilul de Aur" a crescut: acum are 21 de ani şi are o prietenă cu un an mai mare decât el.

"Deocamdată nu mă gândesc la căsătorie. Ieşim la o cafea, dar nu am ajuns în dormitor, vai", a exclamat el, ruşinat. După care a întors-o ca la Ploieşti: "Sunt rebel, sunt un vagabont", a mai spus cântăreţul.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
baltag3 1 jpg
Design fără titlu (5) png
afm a aprobat 174 de noi dosare de finantare pentru programul rabla destinate persoanelor juridice s6595 1200x727 jpg
a9b59971 f837 4bb7 89d9 34d253199b74 jpg
Plosnite FOTO Shutterstock jpg
avion (1) jpg
autostrada sibiu pitesti jpg
pod suspendat peste dunare jpg
image
image