Soţul Gabrielei Cristea, la spital. Are probleme de sănătate? Vedeta a lămurit situaţia pentru Click!

Ultima actualizare:

    Gabriela Cristea era manageriată  de soţul ei Marcel Toader, la toate  negocierile cu şefii Kanal D
Gabriela Cristea era manageriată de soţul ei Marcel Toader, la toate negocierile cu şefii Kanal D

Marcel Toader, soţul Gabrielei Cristea, a fost astăzi internat la un spital din Bucureşti, dar nu din cauza unui infarct, aşa cum s-a crezut iniţial.

Contactată de Click!, fosta vedetă a postului Kanal D a lămurit situaţia, precizând că nu e vorba de un infarct.

"Astăzi a fost la spital pentru set de analize amănunţite. E normal pentru un om de 50 de ani", ne-a declarat Gabriela Cristea.

Ea a spus că soţul ei merge regulat la analize şi că în general i-au ieşit bine. Anul trecut, singurul parametru care nu s-a încadrat în limitele normale a fost colesterolul, dar nu a fost vorba de o situaţie gravă.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
euro, foto shutterstock jpg
virus  istock jpg
parintele pimen jpg
image png
img 92291 6973aee4702cd082855371 jpg
iohannis audi pyif jpeg
bloc acoperis jpg
croissant jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net