Stelian Tănase pleacă de la Realitatea TV: «Nu se poate continua în această manieră»

Ultima actualizare:

    Stelian Tănase a mai realizat la Realitatea TV seria documentară «Bucureşti strict secret». (Foto Adevărul)
Stelian Tănase a mai realizat la Realitatea TV seria documentară «Bucureşti strict secret». (Foto Adevărul)

Scriitorul Stelian Tănase a luat decizia de a părăsi Realitatea TV, după 11 ani de colaborare, în condiţiile în care nu a primit banii cuveniţi.

El nu a mai apărut la această televiziune, unde avea emisiunile "3X3" şi "Tănase şi Dinescu", de la 1 octombrie. Despărţirea devine oficială de la 1 noiembrie.

"Eu nu eram angajat. Aveam o colaborare între firme", a spus Stelian Tănase.

"Am văzut că multă lume a plecat de la Realitatea TV şi ştiu că şi alţii vor să plece. Dar nu a fost niciun feedback (...) Am considerat că nu se poate continua în această manieră. E ca şi cum n-ai lucra într-o instituţie. Am renunţat pur şi simplu", a spus Stelian Tănase.

Societatea Realitatea Media a intrat în insolvenţă în septembrie 2011.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
image
image