Ştirista ProTV Oana Andoni a născut o fetiţă în această dimineaţă

Ultima actualizare:

"M-am gândit mult la clipa în care îmi voi putea ţine copilul în braţe şi pot să spun că este mai mult decât mi-am imaginat. Sunt copleşită de fericire în aceste momente, iar sentimentul pe care îl încerc nu se compară cu nimic din ce am trăit până acum şi nu voi uita niciodată momentul în care am văzut-o pentru prima dată. E un sentiment ce nu se poate descrie în cuvinte şi sunt foarte fericită că trăiesc aşa ceva. Vieţile noastre, a mea şi a soţului meu, sunt deja mult mai bogate şi putem să spunem că suntem pe deplin împliniţi” a declarat proaspăta mămică extrem de emoţionată.

Oana Andoni este foarte fericită că are o fetiţă. "De fiecare dată cînd m-am visat cu un copil în braţe, mă vedeam alături de o fetiţă. Întotdeauna m-am imaginat mamă de fetiţă. Dacă primul copil mi-am dorit să fie fată, al doilea poate fi orice”, spune fericită ştirista.

Oana şi soţul ei nu s-au decis încă cum o vor striga pe micuţa lor, însă au două nume din care pot alege. "Ne-am gîndit să o cheme Ana, pentru că am vrut să aibă şi un nume de sfânt şi, în plus, este şi foarte apropiat de numele meu. Apoi, am ales Erica pentru că ne-a plăcut mult amîndurora şi ni s-a părut simplu şi frumos.”

Micuţa Ana Erica are camera deja pregătită. Ea a fost amenajată în culori calde, astfel încît să fie o cameră luminoasă şi primitoare. "Am pregătit camera fetiţei încă de când am intrat în 7 luni. Acum totul este gata şi e aşteptată cu drag acasă!” a spus Oana emoţionată.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
1 mere supermarket cu substanta cancerigena jpg jpeg
kiwi616 firefly 2713649 jpg
colaj casa (38) jpg
adelinazw breakfast 7107438 jpg
masina politie jpeg
operatie jpg FOTO Pixabay
autospeciala politie jpg
greva ANAF jpg
image
image