Târgovişte: Două femei au furat o maşină de spălat

Ultima actualizare:

    Femeile au urcat maşina de spălat într-o căruţă (Foto: Arhivă)
Femeile au urcat maşina de spălat într-o căruţă (Foto: Arhivă)

O gospodină din Târgovişte a sesizat poliţia că i s-a furat maşina de spălat pe care o ţinea în scara blocului.

Oamenii legii au dat rapid de urma hoţilor, de fapt, două femei, Gabriela C., de 41 de ani şi Maria I., de 19 ani, informează Adevărul de Seară Târgovişte.

După ce s-au luptat cu maşina de spălat, coborând-o de la etajul 4 al blocului unde locuia păgubaşul, au urcat-o într-o căruţă şi au luat-o la sănătoasa.

Pentru fapta lor li s-a întocmit dosar penal pentru furt calificat.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image