Tatăl celebrei Inna, acuzat de ucidere din culpă!

Ultima actualizare:

Georgic Apostoleanu, în vârstă de 54 de ani, din Neptun, Mangalia, a fost implicat într-un grav accident rutier care s-a soldat cu decesul unei persoane.

Autorităţile susţin că cel care a provocat accidentul este Georgic Apostoleanu, tatăl artistei Elena Alexandra Apostoleanu, care nu a păstrat distanţa regulamentară în mers.

Poliţiştii au deschis pe numele lui Apostoleanu un dosar de cercetare penală sub aspectul săvârşirii infracţiunii de ucidere din culpă.Tatăl Innei a condus pe data de 13 august 2009 un automobil marca Dacia, model 1310, pe drumul naţional 39.

La ieşire din localitatea 23 August, Georgic Apostoleanu nu a observat un moped condus de Traian Preoteasa, care circula în faţa sa, în aceeaşi direcţie de deplasare şi pe care l-a lovit.

În urma teribilului accident mopedistul a ajuns la spital unde a decedat, scrie Ziua de Constanţa.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
vremea in bucuresti si romania jpg
image png
image png
luna artemis jpg
fetita cu telefon freepick jpg
image png
brasil  jpg
image png
image
image