Metoda incredibilă prin care un român a furat zeci de telefoane într-o singură seară.

Ultima actualizare:

    Furt de telefoane
Furt de telefoane

Un român a ajuns celebru în publicații britanice, dar nu datorită vreunui gest nobil. El a reușit să fure 53 de telefoane la un concert și acum a fost condamnat la închisoare, scrie Playtech.

Românul care a furat peste 50 de telefoane la un concert Royal Blood din Birmingham a fost condamnat la trei ani de închisoare. Furtul a fost pe 18 noiembrie și el a reușit să ascundă atâtea telefoane la el printr-o metodă cel puțin inedită. În Marea Britanie, bărbatul lucra în construcții.

Alin Marin, în vârstă de 22 de ani, a reușit să ascundă toate telefoanele asupra lui într-un costum de înot pe care îl purta pe sub haine. El și-a recunoscut fapta și a fost condamnat la închisoare. Românul a fost prins la scurt timp după ce a plecat de la concert. Telefoanele au fost găsite ulterior într-o parcare. 

Vezi AICI FOTO si află ce pedeapsă a primit românul!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
arhitect jpg
otet png
shutterstock Livrator Glovo în București
Obezitate jpg
4 front carburanti caseta jpg
12 august eclipse sun jpg
italia png
image
image