Trupa Hi-Q s-a despărţit? Motivul care a dus la noua ruptură

Ultima actualizare:

UPDATE Contactat de Click!, Florin Grozea a precizat că trupa Hi-Q nu s-a destrămat, ci se află într-o pauză.

În 2010, Dana revena în formaţie, alături de Mihai Sturzu şi Florin Grozea. Însă, cu trecerea anilor, priorităţile celor trei membri s-au schimbat şi au decis să pună din nou punct formaţiei, deşi au preferat să nu facă public acest lucru decât zilele trecute.

Dezvăluirea a fost făcută chiar de Dana, pe pagina sa de Facebook. Conform blondei, trupa e într-o pauză, dar care e mai degrabă o despărţire în toată regula.

"Ma intrebati daca mai exista Hi-Q? Sa zicem ca a luat o pauza. Sunt cativa care s-au prins deja de treaba asta... si nu, nu e vina mea (in cazul in care cineva se grabea sa dea cu bata)", a scris Dana pe contul său.

După ce un fan a punctat, în glumă, că politica a dus la despărţire, făcând referire la Mihai, care e deputat PSD şi preşedinte al Tineretului Social Democrat. Dana i-a răsouns imediat, spunând doar: "E un dram de adevăr".



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
stres barbat angajat burnout  Foto BestJobs jpg
Elena Farago
SEP CCR ILUSTRATIE 23 INQUAM Photos Octav Ganea jpg
Cele trei zile din calendar cu încărcătură negativă, foto Shutterstock jpg
Telecabina  Foto Info Poiana Brasov jpg
viscol jpg
Revelion 2 jpg
preturi webp
image
actualitate.net
image
actualitate.net