Uite cum s-a bronzat Alexia din «Pariu cu viaţa» în Turcia

Ultima actualizare:

„După atâta muncă, vă daţi seama că am aşteptat cu nerăbdare vacanţa. Am început-o cu o impetuoasă deplasare acasă, la Constanţa. După care am plecat pentru două săptămâni în Alanya, o regiune de pe coasta Mării Mediterane", povesteşte actriţa de la Pro TV şi cântăreaţă în trupa LaLa Band.

Acolo a făcut scuba diving şi parasayling, a înotat şi a stat la plajă pe nişte şezlonguri aşezate direct în apă, la piscina hotelului. „Era o senzaţie incredibilă să leneveşti la soare în apă, aş fi stat acolo o zi întreagă. Bineînţeles că m-am bronzat cum nu am fost niciodată", mai spune Alexia. La întoarcere, a poposit puţin şi prin Istanbul, iar acum, întoarsă în ţară cu forţe proaspete, se pregăteşte de concerte şi de filmări.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
palatul postas franta jpg
evaluare nationala, foto shutterstock jpg
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
image
image