Un bărbat a ajuns cu maşina în pom, după ce a făcut infarct la volan

Ultima actualizare:

Braşoveanul a pierdut controlul volanului, iar autoturismul său s-a izbit violent de un pom de la marginea drumului şi a avariat şi o maşină de teren parcată în zonă, informează Adevărul de Seară Braşov.

"Şoferul era singur şi avea şi fiole de glicerină în maşină. Probabil i s-a făcut rău şi nu a mai controlat autoturismul. Noroc că nu a accidentat pe altcineva în momentul impactului. Cei de la SMURD au venit în scurt timp, dar am înţeles că, din nefericire, bătrânul a murit în mâinile medicilor", a spus Nicolae Juran, unul dintre martorii accidentului.

Din cauza accidentului, circulaţia în zonă a fost îngreunată mai bine de o oră.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
index webp
amenda istock jpg
image
image