Unirea a rămas cu un singur jucător!

Ultima actualizare:

Fotbaliştii au primit la mână hârtii prin care se pot transfera gratis la orice echipă abia după ce au semnat că sunt de acord să nu-şi mai primească salariile restante.

Citeşte şi:

Bucşaru: "Am câştigat 20 de milioane! Ce să fac, să dau banii înapoi? Ce, i-am furat?"

"Unirea e prima candidată la retrogradare"

Singurii care nu fuseseră "eliberaţi" până aseară erau Brandan, Maftei, Rusescu, Frunză, Pădureţu, Epaminonda Nicu şi Daniel Tudor. Dintre aceştia doar ultimul va mai rămâne la echipă, întrucât e singurul căruia nu i s-a propus rezilierea angajamentului.

Celorlalţi li s-a comunicat că pot pleca, dar pe bani. Brandan şi Maftei au cel mai mare preţ, Bucşaru sperând să încaseze măcar câte 500.000 pentru fiecare.

Primul jucător plecat de la Unirea Urziceni a fost portarul Giedrius Arlauskis, vândut în Rusia la Rubin Kazan în schimbul unui million de euro.

Ialomiţenii i-au cedat apoi la Steaua pe Bilaşco, Galamaz, Onofraş, Apostol, Marinescu şi Ricardo, în contul unei datorii către Gigi Becali, şi i-au declarat liberi de contract pe Bruno Fernandes, Semedo, Neaga şi Petre Marin.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rosii freepik1 jpeg
Pacientă în spital tratată pentru cancer - perfuzie  FOTO Shutterstock
Muste insecticide larvicide capcane scaled jpg
pisica mancare adobestock jpg
bancomat pexels jpg
Design fără titlu (5) png
jc gellidon 1g3qVp7ynX4 unsplash jpg
Snagov   Lac   Rezervația + Aria Naturală Protejată + Delta Snagovului 1 jpg
image
image