Vica Blochina vrea sâni noi la sfârşitul verii

Vica Blochina vrea sâni noi la sfârşitul verii

Ultima actualizare:

După ce a  născut, Vica Blochina (38 de ani) a mai pierdut din fermitatea sânilor, aşa că a hotărât să-şi facă unele îmbunătăţiri. Pentru unele părţi ale corpului unde sportul nu a fost de nici un ajutor, Vica a intervenit chirurgical, astfel că anul trecut aceasta a apelat la un medic estetician pentru un lifting şi un implant cu silicon.

Nemulţumită de rezultat, fosta balerină va apela din nou la bisturiu, chiar la sfârşitul verii. De data aceasta, blonda a optat pentru spitalul de chirurgie plastică „Este World", din Turcia, acolo unde şi-a făcut implant de păr şi Mihai Trăistariu.

„Vineri dimineaţa plec să fac un control la medic, pentru că la sfârşitul lunii august mă voi opera din nou la sâni. Vreau să-i am perfecţi de ziua mea", a spus Vica Blochina, pentru Click!

La indicaţiile medicului, vedeta de la Antena 2 a ales această perioadă pentru a se opera deoarece sunt recomandate temperaturile scăzute în astfel de intervenţii, dar şi pentru că are la dispoziţie o lună de concediu, timp în care se va vindeca. Mai mult, ea nu va pleca singură, ci însoţită de fiul ei, Edan, alături de care va petrece şi vacanţa în Turcia.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
metrorex, foto shutterstock jpg
image png
FotoJet (68) jpg
litoralul romanesc 2025   foto ovidiu oprea (8) jpeg
Hacker român prins la Sinaia
FotoJet (66) jpg
image png
Ciorogârla jpg 4 jpg
image
image