VIDEO A câştigat 120.000 de euro la «Românii au talent», dar stă cu chirie!

Ultima actualizare:

    Adrian Ţuţu, câştigător al primului sezon „Românii au talent“
Adrian Ţuţu, câştigător al primului sezon „Românii au talent“

Adrian Ţuţu, câştigătorul primei ediţii a show-ului "Românii au talent" de la Pro TV, a povestit la emisiunea "Happy Hour" ce a făcut cu banii încasaţi în urma concursului.

Deşi a luat un premiu substanţial, în valoare de 120.000 de euro, Adrian Ţuţu nu şi-a cumpărat o casă în Capitală. El a preferat să stea cu chirie într-un apartament de două camere din Bucureşti. În schimb, şi-a renovat apartamentul din Focşani şi a investit în muzică..

"Mi-am renovat apartamentul de la Focşani. Am investit în mine, în videoclipuri, în piese. Restul banilor se află la bancă. De când am câştigat, Boier Bibescu a fost mereu alături de mine, are încredere în mine. Şi sora mea a fost mereu cu mine. Am avut o iubită, acum nu mai am. Am un loc în care scriu, în care compun, am şi un hobby nou, fotografia. M-am schimbat probabil, am alte priorităţi", a mărturisit Adrian Ţuţu la emisiunea lui Cătălin Măruţă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
Nicușor Dan a semnat demisia... www.stirilekanald.ro
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
what is the mistake feature image 1772379122771 webp
timmy operatiune salvare profimedia (1) jpg
autostrada roz china profimedia (2) jpg
vacanta png
mate jpg
impuscaturi trump viral jpg
supermarket, foto shutterstock jpg
furnici jpg
image
image