VIDEO Miss Gay Brazilia, păruit(ă) în direct

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Mare zâzanie, mare. La concursul Miss Gay Brazilia 2009 desfăşurat, de curând în statul sud-american.

Atât de acerbă a fost competiţia, încât nemulţumirea pierzătoarelor a atins cote paroxistice. Pe lângă replicile şi gesturile de nemulţumire profundă, una dintre participante a răbufnit de gelozie, atacându-şi rivala, câştigătoarea concursului.

Vezi aici cum arată un Miss homosexual, fără păr

La finalul evenimentului, în timp ce noua Miss Gay Brazilia povestea, în direct la televizor, despre bucuria nominalizării şi împlinirea aduse de titlul recent obţinut, "geloasa pierzătoare" i s-a furişat prin spate şi a trăs-o de păr.

Şi în loc să auzim ţipete de durere, am văzut cum frumoasa podoabă capilară a celui mai celui dintâi homosexual al Braziliei, se desprinde uşor de pe cap şi părăseşte mulţimea în mâna nervoasei rivale.

Probabil s-ar fi lăsat cu o "păruială" pe cinste între cele două concurente, dacă Miss-ul brazilian nu ar fi purtat perucă. Determinând astfel încheierea subită a conflictului şi continuarea declaraţiilor, din partea Miss Gay - în versiunea cu părul scurt.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
trezit jpg
BRAT jpg
pinakida parking viral(1) (1) jpg
700482799 27019205861044179 2763925484768981688 n jpg
Pomohaci a fost săltat de poliție FOTO dejeanul.ro
pusculita profimedia jpg
colaj casa (39) jpg
1 mere supermarket cu substanta cancerigena jpg jpeg
image
image