Vladimir Drăghia, sexy în Ecuador

Ultima actualizare:

    Fostul burlac  se află în Ecuador  unde filmează un  documentar despre  căutătorii de aur (Foto: Arhivă personală)
Fostul burlac se află în Ecuador unde filmează un documentar despre căutătorii de aur (Foto: Arhivă personală)

Actorul Vladimir Drăghia a plecat pe 13 iunie, în Ecuador pentru a filma, alături de un prieten, un documentar despre căutătorii de aur. Fostul burlac a ajuns în Ecuador după 38 de ore, a schimbat patru avioane şi un autobuz.

Reporterii Click! au reuşit să ia legătura cu el. Vladimir ne-a mărturisit că trăieşte viaţa la limită, a mâncat porcuşori de Guineea, iar filmările merg brici.

"Suntem foarte bine. Filmările merg excelent, am făcut cea mai mare parte a lor.

Suntem puţin stresaţi pentru că am primit un comunicat de la Ministerul Afacerilor Externe cum că, la graniţa Columbiei cu Ecuador, sunt trupe de gherilă care răpesc persoane.

În Quio, Guyaquil şi Esmeraldes, adică exact unde filmăm noi, în junglă sunt cele mai periculoase zone.

Acum ne-am îndepărtat puţin de zona aceea şi aşteptăm să se liniştească lucrurile", ne-a spus Drăghia.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
girl is sitting car way school jpg
alunite jpg
image png
image png
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
image
image