Roxana Ionescu s-a mutat în chirie! Află de ce!

4 mai 2011 5:54
Ultima actualizare:

Ea şi-a dorit să fie aproape de Buftea, locul unde se desfăşoară repetiţiile şi antrenamentele pentru competiţie, şi să nu mai piardă ore bune din timpul liber în traficul din Capitală.

Astfel, blondina a vorbit cu soţul ei şi l-a convins să se mute în chirie până la finalul concursului.

Citeşte şi:

Roxana Ionescu a rupt patul cu soţul ca să slăbească

Roxana Ionescu a mimat o partidă de sex, în loc să danseze

Roxana Ionescu a crescut cu sânii audienţa «Dansez»!

«Cu două săptămâni înainte de începerea noului sezon, Roxana s-a mutat într-un apartament din Băneasa. L-a închiriat pe trei luni şi plăteşte lunar proprietarului în jur de 500 de euro. Locuieşte împreună cu Laurenţiu.

Ea face 10 minute până la Buftea, iar el e bucuros că e aproape de serviciu

În ceea ce priveşte zvonurile referitoare la divorţ, Roxana neagă tot cu vehemenţă: «El este alături de mine în tot ceea ce fac, mă aşteaptă seara acasă, mâncăm împreună, locuim împreună, suntem la fel ca odinioară»

Mai multe