Euro 2016 / Pelle al Italiei se iubeşte cu o unguroaică sexy!

14 iunie 2016 11:22   Vedete internaționale

În cel mai aşteptat meci din prima etapă a grupelor la Euro 2016, Italia a obţinut o victorie suprinzătoare (2-0) împotriva Belgiei, una dintre marile favorite ale competiţiei.

În partida desfăşurată luni seară la Lyon, scorul a fost deschis de Giaccherini în prima repriză, pentru ca Squadra Azzurra să dea lovitura de graţie în prelungirile partidei, cu un gol semnat de atacantul Graziano Pelle.

Atacantul echipei engleze Southampton a avut parte de o susţinere specială din tribune, acolo unde iubita sa, Viky Varga, a adus o mică păpuşă gonflabilă cu imaginea lui Graziano Pelle.

În vârstă de 24 de ani, Viktoria Varga este un model de origine maghiară, ea fiind născută în oraşul Gyor.

Viki şi Graziano au o relaţie stabilă, de patru ani, cei doi cunoscându-se în perioada în care italianul juca în Olanda, la Feyenoord.