Poze cu Nicki Minaj în pielea goală, pe reţele de socializare

17 aprilie 2015 17:12
Ultima actualizare:
Nicki Minaj nu se fereşte să pozeze provocatorFoto: Twitter

O persoană care se prezintă Safaree Samuels, fostul iubit al cântăreţei Nicki Minaj (32 de ani), a început să posteze pe Twitter poze în pielea goală cu aceasta. Rapperul dezminte orice implicare.

Nicki Minaj nu ratează nici o ocazie să şocheze opinia publică americană. Interpreta piesei “Anaconda” a apărut în pielea goală în poze care au fost distribuite pe reţelele de socializare. O persoană care se prezintă Safaree Samuels a început să publice de joi fotografii intime furate ale vedetei. Cea mai şocantă este una în care Nicki Minaj apare complet goală cu urme de lichid alb pe sâni.

Foto: Twitter

Despărţire cu scântei

Nicki Minaj s-a despărţit în noiembrie de iubitul ei, Safaree Samuels, după 14 ani de relaţie. Vedeta a făcut un scandal de nedescris şi a scăpat ca minune să fie arestată. Cântăreaţa de muzică rap s-a despărţit cu scântei de acesta. După o ceartă monstruoasă, vedeta i-a spart geamurile de la maşina Mercedes a bărbatului cu o bâtă de baseball. Apoi i-a aruncat toate hainele la gunoi. În cele din urmă, bodyguarzii lui Nicki l-au dat afară pe Samuels.  Au apărut deja zvănuri că vedeta vrea să se cupleze cu cântăreţul Drake.

Mai multe