Ronaldo şi-a adus familia la meci! Iubita Georgina, sexy în tribune

29 martie 2017 12:02   Vedete internaționale

Marţi seară, Portugalia lui Cristiano Ronaldo a pierdut pe teren propriu, scor 2-3, meciul amical disputat împotriva naţionalei Suediei.

Partida a avut loc în oraşul natal al lui Ronaldo, Madeira, ocazie cu care starul lusitan le-a prezentat fanilor trofeul câştigat anul trecut, la Euro 2016.

Ronaldo a avut parte de un debut ideal de meci, reuşind să deschidă scorul în minutul 18. În tribune, de golul său s-a bucurat cel mai mult familia fotbalistului, mama Dolores, fiul Cristiano Junior şi sora Elma. De asemenea, la Madeira a fost prezentă şi proaspăta iubită a jucătorului, focoasa brunetă Georgina Rodriguez.

Din păcate pentru portughezi, suedezii i-au stricat sărbătoarea lui Ronaldo, întorcând soarta meciului în repriza secundă, 3-2 pentru nordici după 0-2 la pauză.

Înscrie-te în StarManager, fă-ți echipă și antrenează stelele fotbalului european din Liga Campionilor. Poți câștiga premii de etapă sau unul din marile premii puse în joc la finalul competiției!