VIDEO Nicole Kidman, lovită de un biciclist. Uite ce a păţit!

13 septembrie 2013 12:39
Ultima actualizare:
S-a ales cu o sperietură zdravănă

Nicole Kidman a trecut prin momente neplăcute în timp ce se afla la New York. Vedeta a fost înconjurată de paparazzi care doreau să-i facă o fotografie iar unul dintre ei s-a apropiat un pic cam mult de ea.

Colac peste pupăză, fotograful se afla pe bicicletă şi a lovit-o pe vedetă din mers.

S-a ales cu o sperietură zdravănă

Biciclistul a căzut, iar Nicole a fost lovită la picior, rămânând fără un pantof. Imediat după aceea, vedeta a intrat într-o clădire, desculţă, încercând să mascheze durerea cauzată de coliziune.

Îşi masează genunchiul rănit

S-a ales cu o sperietură zdravănă

Toţi ceilalţi paparazzi au surprins momentul jenant.

Şi Gwyneth Paltrow era să fie călcată de autobuz

Speriată de accident, Gwyneth şi-a montat o cameră video (Foto: Hepta)

S-a ales cu o sperietură zdravănă

Gwyneth Paltrow (40 de ani) a fost la un pas de un accident grav, luni, în Los Angeles, în timp ce o ducea cu scuterul la şcoală pe fiica sa, Apple (9 ani). Actriţa era să fie călcată de un autobuz şcolar, dar norocul ei a fost că şoferul a reacţionat imediat şi a oprit maşina la timp, evitând astfel un accident.VIDEO

Mai multe