Brenciu: "M-am despărţit de soţie de două săptămâni"

17 octombrie 2014 21:19
Ultima actualizare:
Horia Brenciu şi Alice Dumitrescu se iubesc la fel de mult ca în prima zi

Declaraţie surprinzătoare făcută de Horia Brenciu la emisiunea "X Factor" difuzată vineri seară la Antena 1. El a mărturisit că s-a despărţit de soţie.

În pauza dintre audiţiile a doi concurenţi, Horia Brenciu i-a arătat Deliei, colega sa de juriu, fotografii pe telefonul mobil cu fiica sa, Mina.

"Seamănă cu mine când eram mică. Ştii asta, nu?", i-a spus Delia.

"Mi-e dor de ea... N-am mai văzut-o de două săptămâni", a oftat Brenciu, moment în care cântăreaţa l-a privit mirată. "De două săptămâni de când m-am despărţit de soţie, aşa cum au scris tabloidele", a precizat el.

"Lasă, mă, că o să te înveţi... Mereu am fost o sursă de inspiraţie pentru tine", a intervenit Ştefan Bănică, spre amuzamentul celor din sală şi a lui Horia Brenciu.

Ştefan Bănică a încercat să-l consoleze pe Horia Brenciu, dar nu prea i-a ieşitcaptură: Antena 1

Horia Brenciu şi Alice Dumitrescu s-au căsătorit în data de 28 septembrie 2014, după o relaţie de câţiva ani. Momentele difuzate la "X Factor" în această perioadă sunt înregistrate în cursul verii.

Ştefan Bănică a încercat să-l consoleze pe Horia Brenciu, dar nu prea i-a ieşit
Mai multe