FOTO Află ce pasiune are Selena Gomez de România!

5 ianuarie 2015 15:33
Ultima actualizare:
De Revelion, Francesca Lucarelli a atras toate privirile cu ţinuta ei rafinată

Adoră să schieze! Cântăreaţa Francesca Lucarelli, supranumită Selena Gomez de România, a petrecut Revelionul la munte, în Poiana Braşov. Dar nu singură, ci în compania prietenilor şi a iubitului său, alături de care a schiat în voia cea bună.

Artista a petrecut un Revelion de cinci stele şi un sejur de poveste, reuşind să aloce timp pentru marea ei pasiune: schiatul!

În această iarnă, Francesca Lucarelli a reluat cursurile de schi

În seara dintre ani, Selena Gomez de România a fost îndelung admirată la petrecere, pentru că a ales să poarte o rochie neagră, lungă şi mulată, care i-a pus în evidenţă silueta de invidiat.

De Revelion, Francesca Lucarelli a atras toate privirile cu ţinuta ei rafinatăFoto: Arhivă personală

Profitând de faptul că a fost la munte, cât a stat în Poiană, Francesca a reînceput să schieze. În plus, ea a mai luat câteva lecţii de schi şi s-a îndrăgostit din nou de sportul alb. Artista e deja obişnuită cu sporturile de iarnă, iar faptul că a făcut tenis de performanţă o ajută să se descurce de minune şi pe pârtie.

În această iarnă, Francesca a mai luat câteva lecţii de schi, la Poiana Braşov
Mai multe