Irina Fodor, emoții de nedescris pentru fiica sa, Diana. Ce se întâmplă în viața adolescentei: „Nu aș fi zis în veci că o să am asemenea emoții”

22 iunie 2026 9:10

Irina Fodor are emoții mari pentru fiica sa, care participă la Evaluarea Națională. Au început examenele, astfel că vedeta a transmis un mesaj. 

Irina Fodor, emoții mari pentru fiica sa la Evaluarea Națională. Foto: Instagram

Fiica actorului și a Irinei Fodor, Diana, trece printr-un moment important din viața sa. Aceasta susține Evaluarea Națională, iar prezentatoarea „Asia Express” a ținut să transmită un mesaj cu această ocazie. Ea s-a declarat extrem de emoționată, mai emoționată decât s-ar fi așteptat.

Irina Fodor a mărturisit că trăiește intens momentele în care fiica sa, Diana, se află în timpul examenelor de la Evaluarea Națională. Aceasta a declarat că este mai emoționată decât ar fi crezut și a transmis un mesaj pentru toți copiii de clasa a VIII-a și pentru toți părinții care își așteaptă adolescenții să iasă din sala de examen.

Irina Fodor, emoții mari pentru fiica sa care dă Evaluarea Națională

Prezentatoarea „Asia Express” și „Chefi la cuțite” a transmis un mesaj după ce a lăsat-o pe fiica sa, Diana, la școală, pentru a susține Evaluarea Națională. Irina Fodor recunoaște că emoțiile sale au atins apogeul și nu s-ar fi așteptat să simtă totul atât de intens.

„Mai stau un pic în mașină, să mi se dezmorțească genunchii, ca să pot să conduc înapoi, spre casă. Tocmai am lăsat-o pe Diana la școală, pentru că, în câteva minute, începe examenul. Azi dă Evaluarea Națională și nu aș fi zis în veci că o să am asemenea emoții, dar uite că le am de câteva zile bune și acum au atins apogeul”, a scris prezentatoarea pe Instagram.

Prezentatoarea TV, mesaj pentru toți copiii și părinții

În același timp, Irina Fodor a ținut să transmită și un mesaj tuturor elevilor care intră în sală pentru a susține examenul. De asemenea, aceasta încurajează toți părinții care trec prin aceleași emoții.

„Voiam să le urez multă baftă copiilor care astăzi merg în sălile de clasă cu sufletul plin de speranță. Aveți încredere în voi, totul va fi bine! La fel și părinților: știu ce simțiți, fiți puternici și încrezători! Succes tuturor, pumnii strânși!”, a mai scris Irina Fodor în postare.

Mai multe