Helciug face show la Mangalia! Artistul nu are timp de vacanţă!

30 august 2013 9:54
Ultima actualizare:
DAn Helciug

Dan Helciug nu-şi poate lua o vacanţă. Artistul este invitat azi pentru a fac show la Mangalia, în cadrul uni eveniment artistic organizat de Primăria oraşului.

Dan Helciug nu a scăpat de muncă. După ce a prezentat la TVR timp de o lună şi jumătate emisiunea "Vara pe val" până pe 18 august, artistul şi trupa sa, Spitalul de urgenţă nu au timp de odihnă. În loc să plece într-o vacanţă, interpretul şi colegii săi au de onorat mai multe concerte la care sunt solicitaţi în această perioadă!

În acest weekend, Portul Mangalia este invadat din nou de vedete și muzică bună. Astfel, în zilele de 30 și 31 august în portul turistic Mangalia, în cadrul festivalului "FAN®OMANIA", organizat de Primăria orașului Magalia, începând cu orele 20.00 are loc "WEEKEND MAGIC FEELINGS!". Azi, 30 august este Seară rock live! Invitați: Amna, The Dada şi Spitalul de Urgență. Sâmbătă, 31 august, Seară FAN®OMANIA! Vor cânta: Liry, Mario V, Jerryco, Ralflo, Ami. Gazda evenimentului va fi Andreea Oţelea, Magic FM.

DAn Helciug

DAn Helciug

DAn Helciug
Mai multe