Primele imagini de la botezul fiicei Oanei Roman! Cât de scumpă a fost Maria Isabela
16 iunie 2014 20:19
Ultima actualizare:
Oana Roman, împreună cu soţul şi fiica ei
Oana Roman şi soţul ei, Marius Elisei, au trăit, duminică, cele mai emoţionante momente din viaţa lor de cuplu. În afară de faptul că cei doi şi-au unit destinele în faţa lui Dumnezeu, Oana şi Marius şi-au botezat ieri fetiţa, pe Maria Isabela.
Fetiţa Oanei Roman şi a lui Marius Elisei, Maria Isabela
Oana Roman şi Marius Elisei au trăit cele mai mari emoţii din viaţa lor. Cei doi şi-au creştinat, duminică, fetiţa, pe micuţa Maria Isabela. Fetiţa i-a cucerit pe toţi invitaţii, care au fost uimiţi de cât de frumoasă şi cuminţică este.
Fetiţa Oanei Roman şi a lui Marius Elisei, Maria Isabela
„Avem un copil absolut minunat. A fost foarte cuminte", a declarat Oana Roman pentru emisiunea „La Măruţă".
Fetiţa Oanei Roman şi a lui Marius Elisei, Maria Isabela
Tânărul tătic a mărturisit că a cedat emoţiilor şi a plâns în timpul ceremoniei: „Eu am plâns. M-am emoţionat foarte tare şi nu m-am putut abţine".
Fetiţa Oanei Roman şi a lui Marius Elisei, Maria Isabela