Paula Ungureanu, huiduită la Baia Mare!

Ultima actualizare:

    Paula Ungureanu, portarul echipei naționale a Românieifoto:mediafax
Paula Ungureanu, portarul echipei naționale a Românieifoto:mediafax

Iubitorii handbalului au uitat rapid performanța handbalistelor noastre, care s-au calificat la sfârșitul săptămânii trecute fără emoții la Jocurile Olimpice de la Rio.

Portarul naţionalei de handbal, Paula Ungureanu, care evoluează la HCM Baia Mare, a fost huiduită de o parte a publicului băimărean în debutul partidei cu HCM Roman, fanii fiind nemulţumiţi de posibila plecare a handbalistei la campioana CSM Bucureşti.

Galeria i-a scandat numele, însă o mare parte a publicului a reacţionat prin huiduieli, arătându-şi astfel nemulţumirea faţă de posibila plecare a handbalistei la campioana CSM Bucureşti.

 Paula Ungureanu ar fi cerut, din cauza problemelor financiare, întreruperea contractului cu HCM Baia Mare, începând din 1 iulie, când ar urma să semneze cu campioana CSM Bucureşti pentru două sezoane.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ion tiriac jpeg
Florin Prunea Inquam Photos  Mircea Manole jpg
Leo Messi (EPA) jpg
Tiger Woods (EPA) jpg
Echipa nationala a Italiei (EPA) jpg
Echipa nationala a Romaniei (Sportpictures) jpg
Turcia Romania, baraj CM 2026 (Sportpictures) jpg
Mircea Lucescu (Sportpictures) jpg
image
image