Ce fată frumoasă are Mircea Rednic!

Ce fată frumoasă are Mircea Rednic!

Ultima actualizare:

"Puriul" a dus gruparea din Liege în Liga Europa, dar preşedintele a decis să-l dea afară. Trist, a părăsit Belgia, ţara adoptivă, şi a venit în Bucureşti. Aici, se ocupă de afaceri imobiliare şi poartă negocieri cu mai mulţi conducători de cluburi din Liga I.

Dar, tehnicianul nu e singur. Mezina, Luana, a venit şi ea în Capitală, iar luni după-amiază a fost surprinsă în trafic de fotoreporterii Click! la bordul maşinii sale de peste 30.000 de euro, limuzină adusă tocmai din Belgia. La semafor, alături de o prietenă care stătea pe scaunul din dreapta, a făcut mai multe fotografii, probabil pentru a-şi alimenta contul de facebook, şi-n cele din urmă a ajuns la domiciliu, un imobil situat într-o zonă bună a oraşului.

Ţinuta impecabilă a Luanei Rednic se datorează faptului că a fost sportivă de performanţă. Ea a jucat tenis până la terminarea junioratului, iar acum este antrenoare. Deşi Rednic i-a susţinut financiar cariera, ea a jucat un singur meci într-un turneu ITF, câştigând doar câteva zeci de dolari. Sora mai mare a Luanei, Raisa (25 de ani), studiază pentru a deveni arhitect.

Mircea Rednic a fost luni la Cluj pentru a discuta cu şefii "ceferiştilor". Deşi, patronul clubului, Arpad Paszkany, a negat discuţiile, tehnicianul le-a spus jurnaliştilor locali că trebuie să ajungă întâi în Belgia, pentru a-şi rezilia oficial contractul cu Standard, după care ar putea ajunge la o înţelegere cu ardelenii. Clujenii i-ar fi oferit lui Rednic un contract pe un an cu opţiune de prelungire pentru încă un sezon.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Milei geaca norocoasa jpg
Anglia a cucerit medaliile de bronz jpg
sala de sport
image png
Leo Messi si Harry Kane, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Folarin Balogun (EPA) jpg
Harry Kane (EPA) jpg
Franta Spania, Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
image
image