Claudiu Răducanu, arestat în Mexic! Vezi "perlele" lui "Blocnotes"!

Ultima actualizare:

    Claudiu Răducanu
Claudiu Răducanu

Fostul stelist e cercetat în Mexic pentru folosirea unor carduri clonate, dar el a rămas în memoria suporterilor ca un tip naiv şi "certat" cu limba română.

“Perle” Claudiu Răducanu:

Când era la Steaua, colegii l-au întrebat ironic dacă ar locui într-un blocnotes. “Normal, cum să nu locuiesc într-un blocnotes dacă îmi dă clubul aşa ceva?”

Ajuns la Steaua, era plătit în dolari, iar la primul salariu s-a supărat că a plecat de la Electroputere fiindcă leafa era achitată în lei şi erau mai multe bancnote

Când juca în Spania, în timpul atentatelor din 11 martie, credea că la televizor rulează un film de acţiune

Credea că yacht-ul e cea mai tare maşină din lume

Aliuţă s-a întâlnit cu Răducanu în Spania şi l-a întrebat dacă mai are vechiul ID de messenger. Răspunsul: Nu-l mai am, l-am uitat la Bucureşti!

Cine e Canicula asta, că am văzut la televizor că face multe victime!? Sper ca poliţia s-o prindă!

La bulanul meu o sa dau şi gol dacă o să mă convoacă

Mi-aş dori să joc la Universitatea Craiova, de ce nu?! E o şanse!

Nu mi-am propus nici un gol. Niciodată nu mi-am propus să înscriu. Care e în faţa porţii, s-o înscrie

Nu sunt elefant, sunt un om simplu! (întrebat fiind dacă e un jucător bătrân)



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Tudor Henry vicecampion mondial jpg
Istvan Kovacs (EPA) jpg
Uruguay Capul Verde, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Campionatul Mondial (EPA) jpg
Minge fotbal (Sportpictures) jpg
Record asistenta la Campionatul Mondial 2026, peste 3,6 milioane de spectatori, pana la terminarea grupelor (EPA) jpg
Leo Messi (EPA) jpg
Cehia Africa de Sud, Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
image
image