Iorgulescu dă burta jos la fotbal

Ultima actualizare:

    Pentru că a renunţat  la sport o perioadă,  Gino Iorgulescu  a luat proporţii (foto: caps)
Pentru că a renunţat la sport o perioadă, Gino Iorgulescu a luat proporţii (foto: caps)

Iorgulescu (57 de ani) e un tip corpolent, dar încearcă să nu depăşească şi mai mult măsura practicând săptămânal câte o partidă de fotbal, locul preferat fiind un teren sintetic din zona Herăstrău.

Şeful Ligii e un tip mereu ocupat, însă printre discuţiile despre fotbal sau afacerile legate de lanţul de restaurante unde este asociat, îşi găseşte timp şi pentru sport. Recent, fotoreporterii "Click!" l-au suprins pe Gino Iorgulescu în parcarea bazei sportive din Herăstrău, afacere ce-i aparţine lui Ioan Andone, în prezent antrenor în Arabia Saudită la Al Ettifaq, dar pe care o administrează fiul său, Mihnea. Interesant e că Gino nu trece pe la vestiare, ci vine direct echipat!

El a coborât din luxosul său Range Rover în ghete de fotbal şi cu jambiere, iar după ce şi-a "corectat" ţinuta, şortul părând că-l strânge în anumite zone, a intrat pe terenul acoperit. Aici, tariful pentru o oră de fotbal este de 180 de lei, suma neînsemnată pentru Iorgulescu sau prietenii săi.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
bit.ly
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Lewis Hamilton (EPA) jpg
Real Madrid (EPA) jpg
FCSB Olympique Lyon (Sportpictures) jpg
hagi 1 7 jpg
FCSB (Sportpictures) jpg
Diego Maradona (EPA) jpg
Istvan Kovacs, Liverpool PSG (EPA) jpg
gica hagi facebook jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net